RIO 2016-Ajakava: kõik eestlaste etteasted olümpiamängudel

 

Ajakava: kõik eestlaste etteasted olümpiamängudel

16. august

 

  • kell 16.40 – Ardo Arusaar; Kreeka-Rooma maadluse (–98 kg) eelringid (15.55 ETV, 15.55 VSB)
  • kell 19.05 – Kätlin Tammiste, Anna Maria Sepp; naiste purjetamise 49erFXi 10. sõit
  • kell 20.05 – Kätlin Tammiste, Anna Maria Sepp; naiste purjetamise 49erFXi 11. sõit
  • kell 21.05 – Kätlin Tammiste, Anna Maria Sepp; naiste purjetamise 49erFXi 12. sõit
  • kell 22 – Ardo Arusaar; Kreeka-Rooma maadluse (–98 kg) lohutusringid, finaalid* (21.55 VS OS 4, 23.30 ETV, 23.50 ETV+)

17. august

  • kell 1 (A-grupp) – Mart Seim; +105 kg tõstmine; rebimine (00.55 VSB, 01.00 ETV, 01.00 ETV+)
  • kell 2 (A-grupp) – Mart Seim; +105 kg tõstmine; tõukamine (00.55 VSB, 01.00 ETV, 01.00 ETV+)
  • kell 2.35 (A-grupp), kell 3.50 (B-grupp) – Liina Laasma; naiste odaviske eelvõistlus (02.10 TV3, 03.00 VSB)
  • kell 3.05 – Ksenija Balta; naiste kaugushüppe eelvõistlus (02.10 TV3, 03.00 VSB)
  • kell 3.35 – Rasmus Mägi, Jaak-Heinrich Jagor; meeste 400 meetri tõkkejooksu poolfinaalid* (02.10 TV3, 03.00 VSB)
  • kell 15.30 – Karl Robert Saluri; Maicel Uibo; meeste kümnevõistluse 100 m (15.20 VS OS 1, 15.25 TV3)
  • kell 16.35 – Karl Robert Saluri; Maicel Uibo; meeste kümnevõistluse kaugushüpe (15.20 VS OS 1, 15.25 TV3)
  • kell 17.50 – Kaur Kivistik; 3000 meetri takistusjooksu finaal* (15.20 VS OS 1, 15.25 TV3)
  • kell 18.15 – Karl Robert Saluri; Maicel Uibo; meeste kümnevõistluse kuulitõuge (15.20 VS OS 1, 15.25 TV3)
  • kell 23.45 – Karl Robert Saluri; Maicel Uibo; meeste kümnevõistluse kõrgushüpe (23.45 VS OS 1, 00.00 TV3)

18. august

  • kell 2.30 (A-grupp), kell 3.55 (B-grupp) – Risto Mätas, Magnus Kirt, Tanel Laanmäe; meeste odaviske kvalifikatsioon (23.45 VS OS 1, 00.00 TV3)
  • kell 3.15 – Ksenija Balta; naiste kaugushüppe finaal* (23.45 VS OS 1, 00.00 TV3)
  • kell 3.20 – Karl Robert Saluri, Maicel Uibo; meeste kümnevõistluse 400 m (23.45 VS OS 1, 00.00 TV3)
  • kell 15.30 – Karl Robert Saluri; Maicel Uibo; meeste kümnevõistluse 110 m tj (15.20 VS OS 1, 15.25 TV3)
  • kell 16.25 – Karl Robert Saluri; Maicel Uibo; meeste kümnevõistluse kettaheide (15.20 VS OS 1, 15.25 TV3)
  • kell 16 – Epp Mäe, naistemaadluse (–75 kg) eelringid (15.55 ETV, 15.55 VSB)
  • kell 18 – Rasmus Mägi, Jaak-Heinrich Jagor; meeste 400 meetri tõkkejooksu finaal* (15.20 VS OS 1, 15.25 TV3)
  • kell 19.20 – Karl Robert Saluri; Maicel Uibo; meeste kümnevõistluse teivashüpe (19.20 VS OS 1, 20.00 TV3)
  • kell 20.05 – Kätlin Tammiste, Anna Maria Sepp; naiste purjetamise 49erFXi medalisõit* (19.25 ETV2)
  • kell 22 – Epp Mäe; naistemaadluse (–75 kg) lohutusringid, finaal* (21.55 ETV+, 22.00 ETV, 22.00 VSB)

19. august

  • Kell 0.35 – Karl Robert Saluri; Maicel Uibo; meeste kümnevõistluse odavise (00.20 TV3, 00.25 VS OS 1, 00.45 VSB)
  • kell 3.10 – Liina Laasma; naiste odaviske finaal* (00.20 TV3, 00.25 VS OS 1, 00.45 VSB)
  • kell 3.45 – Karl Robert Saluri; Maicel Uibo; meeste kümnevõistluse 1500 m (00.20 TV3, 00.25 VS OS 1, 00.45 VSB)

20. august

  • kell 17 – Kaidi Kivioja; naiste triatlon (16.50 VS OS 1, 17.00 ETV2)

21. august

  • kell 2.55 – Risto Mätas, Magnus Kirt, Tanel Laanmäe; meeste odaviske finaal* (02.00 VSB, 02.00 VS OS 1, 02.10 TV3)
  • kell 15.30 – Tiidrek Nurme, Roman Fosti; meeste maraton (15.20 VSB, 15.20 VS OS 1, 15.30 TV3)

22. august

  • Kell 2 – olümpiamängude lõputseremoonia (01.15 VSB, 01.50 ETV)

*Eeldusel, et eelmised astmed läbitakse edukalt

Jõgeva Spordikeskus - Aadress Aia 40, 48304 Jõgeva, E-post info@jogevasport.ee, Tel 772 1922
© 2009 - Digimarket.ee